Sesje zdjęciowe

Sesje zdjęciowe do portfolio, albumu rodzinnego, na swoją stronę, do banku twarzy, do portali społecznościowych i na każdą inną okazję... Jeśli chcesz zabłysnąć wśród znajomych lub wypromować swoją osobę zgłoś się do nas, a zobaczysz jak wspaniałą przygodą może być sesja zdjęciowa.

Sesje zdjęciowe towarzyszą praktycznie każdej domowej imprezie, choćby niewinne pozowanie do zdjęć na imieninach. Nasza firma oferuje Państwu profesjonalne sesje zdjęciowe. Przy okazji każdej imprezy doradzimy i zaproponujemy rodzaj zdjęć oraz miejsce ich wykonania. Zamieniamy każdą sesję w miłe przeżycie i fantastyczną zabawę.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:

- SESJE INDYWIDUALNE

sesje zdjeciowe indywidualne


W tym przypadku modelką / modelem jest zamawiający lub osoba przez niego wskazana. Sesja indywidualna może odbyć się w studio lub w plenerze w zasugerowanym przez Państwa terminie. Przed realizacją Klient może wybrać interesujący go styl sesji oraz rodzaj zdjęć (artystyczne, potretowe itp.) Przy realizacji sesji oferujemy także usługę stylistki i makijażystki. Istnieje również możliwość wynajęcia strojów do sesji po wczesniejszym podaniu wymiarów (patrz formularz). Wszytkie zdjęcia standardowo oddawane są na płycie DVD. Istnieje możliwość zamówienia albumu / foto-książki / odbitek / powiększeń z wykonanej sesji.- SESJE ARTYSTYCZNE

Odbywają się wyłącznie w studio po wcześniejszym ustaleniu z Klientem szczegółów dotyczących rodzaju zdjęć jakie mają zostać wykonane.

Oferujemy możliwość wykonania fotografii portretowej (fashion, expressive, spontaneous, emotive, glamour), fotografii koncepcyjnej, zdjęć abstrakcyjnych, aktów oraz zdjęć z gatunku horror i makabra.

W przypadku sesji artystycznych, do realizacji projektów, oferujemy możliwość wynajęcia modelek i modeli z naszej agencji modelingu. Modelką / modelem może być również Klient lub / oraz wskazane przez niego osoby.

- SESJE PORTFOLIO DLA MODELEK / MODELI

sesje zdjeciowe do portfolio

Sesje testowe oraz sesje w wybranym stylu. Obsługa profesjonalnej stylistki i makijażystki. Możliwość wynajęcia strojów po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

- SESJE REKLAMOWE I PROMOCYJNE

Reklama produktowa, zdjęcia do promocji i reklamy, do wykorzystania na stronie internetowej, na bennerach reklamowych, plakatach, ulotkach, w folderach, katalogach, kartach menu itp. Materiały fotograficzne do późniejszej obróbki. Licencja autora.- SESJE OKOLICZNOŚCIOWE

sesje okolicznościowe

Sesje ślubne, komunijne, chrzcielne itp. wykonywane w dniu imprezy lub w innym dniu. Możliwość wyboru miejsca wykonania sesji lub skorzystania z naszej sugestii. Sesje wykonywane są w plenerze lub studio. Możliwość wykonania albumu lub foto-książki oraz odbitek i powiekszeń wg ustaleń z Klientem.

UWAGA!
WSZYSTKIE ZDJĘCIA Z SESJI ODDAWANE SĄ STANDARDOWO NA PŁYCIE DVD - ALBUM / FOTO - KSIĄŻKA ITP. SĄ OPCJAMI DODATKOWYMI.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie!!!