Fotografia okolicznościowa
fotografia okolicznościowa

Zdjęcia wykonujemy w technice cyfrowej. Pracujemy na aparatach firmy Canon. Używamy tylko lustrzanek. Wykonujemy różne wielkości odbitek na wybranym przez klienta papierze. Preferujemy produkty firmy KODAK. Wszystkie zdjęcia otrzymują Państwo na płycie DVD.
Możliwość wykonania dużych formatów zdjęć np. w skali 1:1.

Albumy i foto-książki:
Wynikiem pracy fotografa jest album lub foto-książka, która zawiera zdjęcia z sesji zdjęciowej oraz cały fotoreportaż ze ślubu. Liczba zdjęć w albumie jest indywidualnie ustalana przez zamawiającego.

Uwaga!!! Każda sesja zdjęciowa jest filmowana i później wpleciona w film z uroczystości z odpowiednim podkładem muzycznym. Dzięki temu otrzymują Państwo bardzo oryginalną pamiątkę.

Fotograf jest do Państwa dyspozycji w czasie uroczystości ślubnych oraz podczas imprezy weselnej (godzina do uzgodnienia). Mamy możliwość zawiezienia Młodej Pary własnym samochodem do studia fotograficznego lub w wybrane miejsce, w celu wykonania sesji plenerowej. Każda dodatkowa liczba zdjęć jest możliwa do wywołania w bardzo preferencyjnych cenach. W przypadku zamówienia usługi łącznej tj. fotografowanie + filmowanie otrzymają Państwo atrakcyjne rabaty cenowe w zależności od wybranego pakietu Nie wykluczamy możliwości negocjacji cen.