Filmy pamiątkowe
Rejestrujemy wszelkie imprezy okolicznościowe upamiętniając ważne i mniej ważne wydarzenia w oryginalny i atrakcyjny sposób.
Śluby i wesela, komunie święte, chrzty, studniówki, imprezy biznesowe, spotkania oficjalne i prywatne, to tylko kilka przykładów bogatej oferty naszej firmy.

Pamiątka Ślubu

tu rozwin!


Obsługę uroczystości zaślubin rozpoczynamy od błogosławieństwa u Pana Młodego o ustalonej godzinie i kończymy po oczepinach ok godz. 1:30 w nocy. Nagrania realizujemy z jednej, dwóch, trzech, czterech lub pięciu kamer HD lub dwóch lustrzanek ( liczba kamer jest do dyspozycji klienta - cena na priv). Standardowo realizujemy filmy z użyciem 4 kamer. Nagrania i montaż wykonujemy w oparciu o szczegółowe ustalenia z Państwem - długość filmu, liczba kamer, sposób montażu, dobór muzyki, wybór rozdziałów, własne sugestie klienta. Przy składaniu zamówienia otrzymują Państwo od nas formularz, w którym precyzują Państwo swoje oczekiwania i pomysły. Ustalamy adresy, miejsca, nazwiska itp. Następnie wykonujemy nagrania w dniu ślubu oraz sesję plenerową w innym dniu, z której powstaje teledysk, dołączany do całości. Film składa się z kilku zasadniczych części, podzielonych na rozdziały wg ustaleń z Państwem. Są to: - wstęp w formie krótkiego intro przedstawiającego bohaterów uroczystości, Parę Młodą, Rodziców, Świadków, miejsca, w których odbywa się uroczystość zaślubin oraz przyjęcie weselne

- krótkie przygotowania przed błogosławieństwem (istnieje możliwość realizacji nagrań u fryzjera i kosmetyczki od rana - dopłata wg cennika).

- - błogosławieństwo u Pana Młodego oraz u Pani Młodej - przejazd do kościoła - uroczystości kościelne (sposób montażu mszy jest ustalany indywidualnie - oferujemy trzy warianty do wyboru) - przywitanie gości na sali (toast) -zabawa weselna (pierwszy taniec, zabawa taneczna, biesiada za stołami, tort, podziękowanie dla rodziców, oczepiny, zabawy i konkursy, inne dodatkowe atrakcje, jeśli występują na weselu, wywiady z gośćmi)

- Teledyski plenerowe- podsumowanie całej uroczystości w formie teledysku do wybranego podkładu muzycznego - teledysk z pleneru - zakończenie (możliwość naniesienia własnych napisów końcowcyh, podziękowań itp.)

- Więcej materiałów pokazowych możemy udostępnić mailowo lub na płytach / pendrivie podczas spotkania informacyjnego, na którym zapoznajemy klientów ze szczegółami oferty i dokonujemy indywidualnej wyceny w oparciu o wybrane opcje zamówienia. Po dokonaniu wstępnej, bezpłatnej rezerwacji terminu, klient otrzymuje dodatkowe materiały demonstracyjne do obejrzenia w domu i ma dwa tygodnie na podjęcie decyzji o złożeniu zamówienia. W przypadku wybrania naszej oferty, spotykamy się i dokonujemy pełnej rezerwacji terminu (podpisanie umowy, wpłata zadatku - szczegóły na priv).

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY!

 

Pamiątka przyjęcia Pierwszej Komunii św.

tu rozwin!

W tej kategorii istnieją dwa warianty filmowania:

Wariant ogólny:
Filmujemy daną klasę lub daną szkołę jako całość. Spotykamy się z klasą wcześniej i umawiamy się na spotkanie przed kamerą.

Usługa obejmuje:
- krótki film w sali szkolnej przedstawiający poszczególne dzieci i katechetę.
- film z uroczystości w kościele w formie reportażu ogólnego.

W obrębie półtorejgodzinnego filmu oferujemy:
- czołówkę wprowadzającą widza w nastrój uroczystości( wybraną przez uczniów spośród
  kilkunastu wzorów prezentowanych przez nas w czasie pierwszego spotkania).
- kilkuminutową prezentację uczniów w klasie razem z katechetą.

- reportaż z uroczystości kościelnych oraz, na zakończenie, do wyboru:
    - teledysk przedstawiający wszystkich uczniów do wybranego podkładu muzycznego
    - krótkie podsumowanie uroczystości w wybranym przez Państwa stylu (zabawny, poważny itp.)
    - suplement składający się z ujęć tzw. ”od kuchni” oraz innych, niewykorzystanych w filmie (po uzgodnieniu z klientem).

Po zakończeniu produkcji każdy uczeń otrzymuje film wypalony na płycie DVD (kopia dla katechety gratis).

Wariant indywidualny dotyczy nagrań filmu pamiątkowego z przyjęcia komunijnego, który realizujemy po wykonaniu nagrań w kościele.