BLOG

Saturday, July 4, 2020, 20:25 | No Comments »

Kochani nasz kolega saunamistrz Marcin Starostka uległ poważnemu wypadkowi, w wyniku którego wymaga długiej i kosztownej rehabilitacji. W związku z powyższym Termy Krakowskie w swoich obiektach Forum i Bronowice organizują specjalną charytatywną Noc Saunową "Starostka Night". Podczas imprezy można zobaczyć seanse najlepszych saunamistrzów w Polsce w tym Mistrza Świata Macieja Piczury, Ryszarda Raka, Zbigniewa Jończyka, Izabeli Krupy, Aleksandry Ziętek oraz wielu znanych osobistości świata saunowego.

W programie oprócz seansów także licytacje, z których dochód w całości przeznaczony będzie na rehabilitację Marcina.

Nasze studio jako partner Polskiego Towarzystwa Saunowego przeznaczyło na licytację trzy vouchery na realizację videoklipu.

 

Osoby, które wylicytowały voucher proszone są o kontakt pod adresem studio@nasze-video.pl lub przez nasz fanpage na facebooku w celu ustalenia szczegółów realizacji. W treści prosimy podać numer vouchera oraz załączyć dowód wpłaty na konto zbiórki na rehabilitację Marcina Starostki.

Poniżej link do strony zbiórki: www.siepomaga.pl/Marcin-Starostka

 


Thursday, March 19, 2020, 12:53 | No Comments »

Ruszyła internetowa seria pt. "Szkoła Ojca Telesfora".

Tytułowy Ojciec Telesfor to misjonarz, który przyjechał do Klasztoru Pallotynów na Kopcu w Kleczy z wysp Hulagula, bardzo daleko położonego archipelagu na styku pierwszej i ostatniej strefy czasowej, gdzie głosi Dobrą Nowinę wśród plemienia Mniamniam.

 


Sunday, March 1, 2020, 20:25 | No Comments »

 


Thursday, February 20, 2020, 01:22 | No Comments »


Thursday, February 20, 2020, 00:58 | No Comments »

Copyright ©2020 NASZE-VIDEO.PL, All Rights Reserved.
free website
built with
kopage