BLOG

Thursday, March 19, 2020, 12:53

Ruszyła internetowa seria pt. "Szkoła Ojca Telesfora".

Tytułowy Ojciec Telesfor to misjonarz, który przyjechał do Klasztoru Pallotynów na Kopcu w Kleczy z wysp Hulagula, bardzo daleko położonego archipelagu na styku pierwszej i ostatniej strefy czasowej, gdzie głosi Dobrą Nowinę wśród plemienia Mniamniam.

 

Coś co już na początku wyróżniło niesamowitego gościa, to uderzające i zadziwiające wszystkich podobieństwo do opiekuna wspólnoty kopieckiej - księdza Jacka.

Dzieciaki podejrzewają nawet, że to ksiądz Jacek przebiera się za ojca Telesfora, gdyż uważają że obaj mają takie same głosy. Zapewniamy jednak, że jest to czysty przypadek, a głosy są tylko do siebie podobne, o czym niedługo się wszyscy przekonają.

  

Ojcu towarzyszą różne zwierzęta, które pomagają mu dotrzeć ze Słowem do najmłodszych odbiorców, wśród nich m.in. osioł Upartek, owieczka Jedyna, sowa Sofija czy miś Przytulas.

Każdy odcinek serii nawiązuje do wspomnienia lub święta, które przeżywamy w danym dniu i porusza różne aspekty życia religijnego okraszając je całą masą przezabawnych anegdot i ciekawostek z różnych dziedzin. W niedziele planowane są odcinki specjalne.

Bardzo cieszymy się, że możemy współtworzyć tę wspaniałą serię i bardzo dziękujemy księdzu Jackowi Jezierskiemu oraz ojcu Telesforowi za zaangażowanie i wspaniałe Słowo.

Kolejne przesympatyczne historie i nowe postacie pojawiać się będą w kolejnych dniach.

Zapraszamy codziennie od 8:00 na facebookowej stronie programu.


No comments yet.
(*) Required fields
Copyright ©2020 NASZE-VIDEO.PL, All Rights Reserved.
free website
built with
kopage