BLOG

Sunday, March 1, 2020, 20:25

 

Zdjęcia wykonujemy w technice cyfrowej. Pracujemy na aparatach firmy Canon. Używamy tylko lustrzanek.

Wykonujemy różne wielkości odbitek na wybranym przez klienta papierze. Preferujemy produkty firmy KODAK.

Wszystkie zdjęcia wykonane podczaas obsługi wudarzenia otrzymują Państwo na płycie DVD lub pendrive. Możliwość wykonania dużych formatów zdjęć np. w skali 1:1.

 

FOTOGRAFIA ŚLUBNA:

Albumy i foto-książki:

Wynikiem pracy fotografa jest album lub foto-książka, która zawiera zdjęcia z sesji zdjęciowej oraz cały fotoreportaż ze ślubu. Liczba zdjęć w albumie jest indywidualnie ustalana przez zamawiającego.

Uwaga!!! Każda sesja zdjęciowa jest filmowana i później wpleciona w film z uroczystości z odpowiednim podkładem muzycznym. Dzięki temu otrzymują Państwo bardzo oryginalną pamiątkę.

Fotograf jest do Państwa dyspozycji w czasie uroczystości ślubnych oraz podczas imprezy weselnej (godzina do uzgodnienia).

Mamy możliwość zawiezienia Młodej Pary własnym samochodem do studia fotograficznego lub w wybrane miejsce, w celu wykonania sesji plenerowej.

Każda dodatkowa liczba zdjęć jest możliwa do wywołania w bardzo preferencyjnych cenach.

W przypadku zamówienia usługi łącznej tj. fotografowanie + filmowanie otrzymają Państwo atrakcyjne rabaty cenowe w zależności od wybranego pakietu

Nie wykluczamy możliwości negocjacji cen.

 

FOTOREPORTAŻE:

Fotoreportaż to nic innego jak obrazowe sprawozdanie z całej imprezy. Fotograf czujnym okiem rejestruje ciekawe momenty, chwile, oraz zdarzenia. Na koniec Państwo mogą zdecydować, które z wykonanych ujęć zamieszczone zostaną w fotoreportażu. Całość oddawana jest w ręce klienta w postaci albumu, fotoksiążki bądź na płycie DVD / Pendrive.

Możliwość wykonania zdjęć w dowolnym formacie.


PRZERÓBKI ZDJĘĆ / FOTOMONTAŻ:

Dokonujemy wszelkiego rodzaju przeróbek zdjęć. Jedynie co nas ogranicza to wyobraźnia!FOTOGADŻETY I UPOMINKI:

Zdjęcia na koszulkach, kubkach, w krysztale, albumy, fotoksięgi z wakacji, i wiele innych ciekawych upominków związanych z obróbką fotografii cyfrowej.


No comments yet.
(*) Required fields
Copyright ©2020 NASZE-VIDEO.PL, All Rights Reserved.
free website
built with
kopage