BLOG

Monday, February 17, 2020, 12:30

ZASADY REZERWACJI:

Jeżeli są Państwo zainteresowani określonym terminem prosimy o wypełnienie poniższego formularza rezerwacji. Jeśli interesujący Państwa termin jest wolny zostanie on wstępnie zarezerwowany.

WSTĘPNA REZERWACJA:

Wstępna rezerwacja jest ważna przez okres dwóch tygodni od otrzymania od Państwa informacji o chęci zarezerwowania terminu. W tym okresie umawiamy się na spotkanie informacyjne, na którym poznają Państwo szczegóły oferty, oglądają przykładowe realizacje oraz otrzymują materiały demonstracyjne, z którymi można się spokojnie zapoznać w domowym zaciszu i podjąć decyzję o złożeniu zamówienia. Po upływie dwóch tygodni od dnia wstępnej rezerwacji nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w sprawie Państwa decyzji. Jeśli Państwo się zdecydują, umawiamy się na spotkanie organizacyjne, na którym następuje pełna rezerwacja, w przeciwnym razie wstępna rezerwacja przepada.

SKRÓCONY CZAS REZERWACJI / ZASADA PIERWSZEŃSTWA:

Jeżeli w okresie trwania dokonanej przez Państwa wstępnej rezerwacji na dany termin zgłosi się inny klient, kontaktujemy się z Państwem i pytamy o decyzję. Jeśli są Państwo zdecydowani złożyć zamówienie i dokonać pełnej rezerwacji, umawiamy się na spotkanie. Jeśli Państwo się nie zdecydują, termin przechodzi na kolejną osobę, która była nim zainteresowana.

PEŁNA REZERWACJA:

Po podjęciu decyzji o złożeniu zamówienia dokonujemy pełnej rezerwacji terminu. Umawiamy się na spotkanie organizacyjne, na którym podpisywane są dokumenty oraz wpłacany jest zadatek w wysokości 40% wartości całego zamówienia (kwota jest zależna od całościowej wyceny zamówienia). Po złożeniu formalnego zamówienia i dokonaniu wpłaty termin jest w 100% Państwa.


No comments yet.
(*) Required fields
Copyright ©2020 NASZE-VIDEO.PL, All Rights Reserved.
free website
built with
kopage