O NAS

Oferta:

Zajmujemy się obsługą fotograficzno - filmową wszelkich imprez okolicznościowych, eventów, koncertów oraz innych wydarzeń. Oferujemy usługi reklamowe dla firm (klipy promocyjne, spoty reklamowe) fotografię reklamową i okolicznościową, sesje zdjęciowe, wynajem samochodów i o wiele więcej. Zdjęcia i filmy realizujemy przy użyciu wysokiej jakości sprzętu znanych marek (Canon, Sony). 

UWAGA! 
Aktualnie część strony jest w trakcie przebudowy (niektóre częśći i linki mogą nie działać). 
Za utrudnienia przepraszamy.
FILMY PAMIĄTKOWE

Rejestrujemy wszelkie imprezy okolicznościowe upamiętniając ważne i mniej ważne wydarzenia w oryginalny i atrakcyjny sposób. Śluby i wesela, komunie święte, chrzty, studniówki, imprezy biznesowe, spotkania oficjalne i prywatne, to tylko kilka przykładów bogatej oferty naszego studia. 

FILMY REKLAMOWE

Realizujemy produkcje reklamowe obejmujące filmy promocyjne, produktowe, zapowiedzi wydarzeń, prezentacje i wiele innych.
  Zobacz więcej
VIDEOKLIPY

Video-klipy (do 20min) mogą służyć rozmaitym celom. Wśród nich znajdą się z pewnością pliki filmowe będące załącznikami do wszelkich prezentacji, intro do strony internetowej, teledysk, krótki reportaż z wycieczki, rodzinnego spotkania itp. Wszystko to i o wiele więcej znajdą Państwo u nas. 

Zobacz więcej
PROJEKTY GRAFICZNE

Projektujemy różnego rodzaju znaki graficzne: logo, okładki, opakowania, plakaty, ulotki, wizytówki, karty menu i inne elementy graficzne.
FOTOGRAFIA

Zdjęcia wykonujemy w technice cyfrowej. Pracujemy na aparatach firmy Canon. Używamy tylko lustrzanek. Wykonujemy różne wielkości odbitek na wybranym przez klienta papierze. Preferujemy produkty firmy KODAK. Wszystkie zdjęcia otrzymują Państwo na płycie DVD lub pendrive.  Możliwość wykonania dużych formatów zdjęć np. w skali 1:1. 

PRZEGRYWANIE NOŚNIKÓW I ARCHIWIZACJA DANYCH

Zajmujemy się przetwarzaniem danych z różnych nośników cyfrowych i analogowych. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. przegrywanie materiału z: - kaset VHS na płyty DVD/pendrive,  kaset video8 na płyty DVD/pendrive, kaset miniDV na płyty DVD/pendrive oraz archiwizację danych na dyskach zewnętrznych. 

SESJE ZDJĘCIOWE

Sesje zdjęciowe do portfolio, albumu rodzinnego, na swoją stronę, do banku twarzy, do portali społecznościowych i na każdą inną okazję... Jeśli chcesz zabłysnąć wśród znajomych lub wypromować swoją osobę zgłoś się do nas, a zobaczysz jak wspaniałą przygodą może być sesja zdjęciowa. Sesje zdjęciowe towarzyszą praktycznie każdej domowej imprezie, choćby niewinne pozowanie do zdjęć na imieninach. Nasza firma oferuje Państwu profesjonalne sesje zdjęciowe. Przy okazji każdej imprezy doradzimy i zaproponujemy rodzaj zdjęć oraz miejsce ich wykonania. Zamieniamy każdą sesję w miłe przeżycie i fantastyczną zabawę. 


TRANSMISJE NA ŻYWO

Oferujemy możliwość realizacji wielokamerowej transmisji na żywo z eksportem na wybraną platformę (Youtube, Facebook itp.) 

Copyright ©2020 NASZE-VIDEO.PL, All Rights Reserved.
free website
built with
kopage